چند سالی است که استفاده از تم تولد برای برگزاری جشن تولد کودکان و حتی بزرگسالان رواج پیدا کرده است. با توجه به تاثیرات مثبتی که استفاده از تم تولد در افزایش کیفیت برگزاری تولد دارد قصد داریم تا در این بخش در رابطه با نکات مهمی که در رابطه با انتخاب تم تولد می بایست به آنها توجه داشته باشید اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم، از این رو پیشنهاد می کنیم در صورتی که مایلید تا مراسم تولدی که پیش رو دارید به بهترین شکل ممکن برگزار شود تا انتها با ما همراه باشید.

تم تولد شامل چه دسته بندی هایی است

به طور کلی تم تولد را می توان در دو دسته پسرانه و دخترانه تقسیم بندی کرد که هر یک از این دسته ها خود به دو دسته بزرگسال و کوچک سال تقسیم بندی می شوند و استفاده از آنها شرایط مختلفی را میطلبد. در ادامه به معرفی برخی از مواردی که برای انتخاب تم تولد می بایست به آنها توجه کنید خواهیم پرداخت.

سن

اولین موردی که می بایست در انتخاب تم تولد به آن توجه داشته باشید سن شخصی است که قرار است برای آن تولد گرفته شود. با توجه به اینکه تم های مختلفی در بازار وجود دارند که هر یک مناسب سن خاصی هستند، لازم است تا قبل از خرید تم تولد به سن شخصی که تولد وی قرار است برگزار شود دقت بسیار زیادی نمود.

اگر قصد دارید تا برای یک پسر یا دختر با سن کم تولد برگزار کنید، می توانید از تم های کارتونی برای برگزاری مراسم تولد او استفاده کنید. از طرف دیگر می توان برای برای پسران و دخترانی که از سنین بالاتری برخوردارند از تم هایی با طرح های ساده استفاده نمود.

رنگ

رنگبندی تم تولد نیز یکی دیگر از مواردی است که می بایست به آن توجه نمود. همانطور که می دانید ماهیت یک سری از رنگها مانند طیف رنگی صورتی، دخترانه و طیف رنگی آبی معمولا پسرانه در نظر گرفته می شود. با توجه به اینکه تولد برای یک پسر قرار است برگزار شود یا یک دختر می بایست نسبت به انتخاب تم رنگی مناسب اقدام نمایید.

ریسه ها

یکی از پایه ثابت ترین بخش های برگزاری جشن تولد ریسه ها هستند. ریسه ها نیز در مدل ها و رنگبندی های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند که می توانید به راحتی با توجه به تم تولد و رنگبندی که برای آن در نظر گرفته اید نسبت به خرید ریسه ها اقدام نمایید.

بادکنک ها

یکی دیگر از مواردی که سبب جذاب تر شدن یک مراسم تولد می شود بادکنک ها هستند، بادکنک ها نیز در انواع مختلفی تولید می شوند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. معروف ترین مدل بادکنکی که در بسیاری از تولدها از آنها به عنوان مکمل تم تولد استفاده می شود بادکنک های هلیومی هستند. شما نیز می توانید با خرید یک یا تعدادی از بادکنک های هلیومی و استفاده از آنها در کنار تم تولدتان، جشن تولد بی نظیری را برای خود یا بستگانتان رقم بزنید.

انتخاب ظرف های پذیرایی

اصلی ترین موردی که تم تولد را تکمیل می کند بدون شک ظروف پذیرایی است. بهترین راهکار برای خرید تم تولد این است که کلیه لوازم و وسایل مورد نظر خود را از یک فروشگاه خریداری کنید، زیرا ممکن است با خرید از چند فروشگاه تم مد نظرتان در همه فروشگاه ها وجود نداشته باشد یا با رنگ یکسان نباشد و همین دلیل سبب به هم ریختگی در تم تولد شما خواهد شد. ظروفی که از آنها برای تکمیل تم تولد استفاده می شود معمولا شامل بشقاب و لیوان، کارد و چنگال و بعضا قاشق با یک طرح و رنگ یکسان است.

نورپردازی

نورپردازی از دیگر مواردی است که در زیباتر برگزار شدن جشن تولد به شما کمک میکند. اگر در کنار تم تولد از تم رنگی خاصی نیز استفاده می کنید، در نظر گرفتن نورپردازی مطابق با تم رنگی اصلی تولد خود می تواند زیبایی چندین برابری را برای شما به ارمغان آورد.

چیدمان میز پذیرایی

یکی از موارد تاثیر گذار در زیباتر کردن محیط برگزاری جشن تولد که لازم است به آن توجه ویژه ای نمود چیدمان میز پذیرایی است. چیدمان میز پذیرایی در بسیاری از مواقع امری سلیقه ای در نظر گرفته می شود که هر یک از افراد می توانند با توجه به سلیقه خود نسبت به چیدن میز پذیرایی جشن تولدشان اقدام کنند.

این در حالی است که اگر دوست دارید تا چیدمان میز پذیرایی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید پیشنهاد می کنیم از خدمات تشریفات مجالس ویژه جشن تولد استفاده کنید. با استفاده از این خدمات بهترین افراد در زمینه تزئینات به محل برگزاری جشن شما آمده و محل برگزاری جشن تولد شما را با استفاده از لوازم و ابزار و تکنیک های خاص به بهترین شکل ممکن تزئین میکنند.

اگر مایلید تا از دردسر های خرید تزئینات و تزئین محل برگزاری جشن تولد خلاص شوید و روز تولد عزیز ترین های زندگیتان به بهترین شکل ممکن برگزار شود پیشنهاد می کنیم که مدیریت برگزاری این جشن را بر عهده یک موسسه برگزاری مجالس قرار دهید، این کار باعث می شود که شما بدون استرس و صرف وقت به طور کامل از برگزاری جشن تولد لذت ببرید.