بسیاری از زوج های جوان امروزی تمایل دارند تا به کمک ابزارهای مختلف بتوانند جشن عروسی خود را متفاوت تر از همیشه کنند، یکی از جمله دستگاه هایی که می تواند به جذاب تر شدن جشن عروسی کمک شایانی نماید دستگاه مه ساز است. در صورتی که شما هم قصد دارید تا به کمک دستگاه مه ساز جشن عروسی خود را خاطره سازتر از همیشه کنید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

دستگاه مه ساز چیست

دستگاه مه ساز را می توان یکی از به روزترین دستگاه های تولید رطوبت در نظر گرفت. این دستگاه که قادر است قطرات آب را به ذرات 3 الی 20 میکرونی تبدیل کرده و پس از تبدیل کردن آن به بخار به خوبی رطوبت محیط را تامین کند، بیشتر در صنایع مختلف مانند پرورش طیور و گلخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد. در این بین از این دستگاه در برخی از مجالس و جشن ها نیز به علت جذابیت بصری فوق العاده ای که به محیط می بخشد نیز استفاده می شود.

انواع دستگاه مه ساز

به طور کلی دستگاه های مه ساز از دو نوع با سیم و ریموت دار تشکیل شده اند. با توجه به اینکه در نوع ریموت دار شما از هر نقطعه ای می توانید به راحتی نسبت به تنظیم نمودن دستگاه مه ساز اقدام نمایید، این مدل از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

اجزای اصلی دستگاه مه ساز

به طور کلی می توان اینطور گفت که اصلی ترین بخش دستگاه مه ساز را یخ خشک تشکیل داده است. دستگاه مه ساز از دو قسمت تشکیل شده است که یکی از آنها مخزن مایع بخار و دیگری پمپی است که دود و بخار را به بیرون هدایت میکند.

وجه تمایز دستگاه های مه ساز در چیست؟

دستگاه های مه ساز از چند حهت با یکدیگر متفاوت اند، اولین تفاوت آنها در دارا بودن یا فاقد چراغ  LED است. در گام های بعدی تفاوت میان دستگاه های مه ساز را می توان در قدرت مه سازی و پرتاب دود آنها دانست.

استفاده از دستگاه مه ساز در عروسی

همانطور که گفته شد امروزه از دستگاه مه ساز در مجالس و جشن های مختلف نیز استفاده می شود. یکی از جمله مراسماتی که در آن از دستگاه مه ساز استفاده می شود مجالس عروسی است. استفاده از دستگاه مه ساز در مجلس عروسی این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با صرف هزینه ای مناسب جلوه های بصری خاص و جذابی را برای فیلم و عکس های روز عروسی خود فراهم آورید.

از دستگاه مه ساز بیشتر در هنگام ورود عروس و داماد به تالار یا باغ و یا در زمانی که عروس و داماد تصمیم می گیریند تا برای دقایقی با یکدیگر برقصند و در زمانی که قصد دارند تا کیک عروسی خود را تقسیم کنند استفاده می شود. این کار سبب افزایش هیجان در میان افراد حاضر در جلس عروسی شما نیز می شود و به راحتی می تواند شور و هیجان خوبی را در مجلس عروسی شما به راه بیندازد.

برای زیباتر شدن صحنه های عروسی چه کنیم؟

اگر شما نیز همچنان به دنبال این هستید تا با استفاده از ابزارها و وسایل مختلف دیگر نسبت به جذاب تر کردن عروسی تان برای خود و سایر حضار هستید، پیشنهاد می کنیم که در کنار دستگاه مه ساز از نورپردازی ویژه و مناسبی نیز استفاده کنید. استفاده از نور پردازی مناسب می تواند جذابیت بصری را به حد بسیار بالایی افزایش دهد که همین امر می تواند به خوبی سبب افزایش جذابیت عروسی شما خواهد شد.

استفاده از دستگاه مه ساز در قالب تشریفات مجالس

در صورتی که مایلید تا برای برگزاری مجالس مختلف خود از جمله مجالس عروسی، تولد، دورهمی و …. از خدمات تشریفات مجالس استفاده نمایید و در مجلس خود از دستگاه مه ساز در عروسی نیز استفاده کنید پیشنهاد می کنیم تا با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما در …. مشاوره های لازم را دریافت نمایید. بدون شک بهره مندی از پکیج حرفه ای تشریفات مجالس ارائه شده توسط …. می تواند بهترین گذینه به جهت مدیریت هر چه بهتره مجلس مورد نیاز شما باشد.